1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 TKR102
Teknik Resim II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
09.30 - 10.20 2 TKR102
Teknik Resim II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MRP202
Malzeme Teknolojisi II
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
B-65
10.30 - 11.20 3 TKR102
Teknik Resim II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MAT104
Matematik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-65
MRP202
Malzeme Teknolojisi II
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
B-65
MRP203
Ölçme ve Kontrol
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-11
11.30 - 12.20 4 TKR102
Teknik Resim II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MAT104
Matematik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-65
MRP202
Malzeme Teknolojisi II
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
B-65
MRP203
Ölçme ve Kontrol
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-11
12.30 - 13.20 5 TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
13.30 - 14.20 6 MSE002
Meslek Etiği
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. TEKİN ÖZTÜRK
B-65
MRP201
Mukavemet
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
TKR102
Teknik Resim II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
BDÇ006
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
A-50
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
14.30 - 15.20 7 MSE002
Meslek Etiği
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. TEKİN ÖZTÜRK
B-65
MRP201
Mukavemet
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
TKR102
Teknik Resim II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
BDÇ006
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
A-50
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
15.30 - 16.20 8 MRP201
Mukavemet
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
TKR102
Teknik Resim II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
BDÇ006
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
A-50
YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. NURTEKİN CURA
Uzaktan Eğitim 8
16.30 - 17.20 9 MRP201
Mukavemet
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
TKR102
Teknik Resim II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
BDÇ006
Bilgisayar Destekli Çizim
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
A-50
YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. NURTEKİN CURA
Uzaktan Eğitim 8

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 BDÜ001
Bilgisayar Destekli Üretim
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-51
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
09.30 - 10.20 2 BDÜ001
Bilgisayar Destekli Üretim
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-51
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
10.30 - 11.20 3 BDÜ001
Bilgisayar Destekli Üretim
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-51
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
GRŞ001
Girişimcilik
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
A-12
11.30 - 12.20 4 BDÜ001
Bilgisayar Destekli Üretim
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-51
HPN004
Hidrolik Pnomatik
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Dr. Öğr. Üyesi ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
GRŞ001
Girişimcilik
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. EMRE TEKİN
A-12
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 BDÜ001
Bilgisayar Destekli Üretim
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-51
MRP404
İklimlendirme ve Soğutma Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-65
MRP401
Makine Elemanları II
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MRP402
Hacim Kalıp Tasarımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-65
14.30 - 15.20 7 BDÜ001
Bilgisayar Destekli Üretim
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-51
MRP404
İklimlendirme ve Soğutma Tekniği
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-65
MRP401
Makine Elemanları II
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MRP402
Hacim Kalıp Tasarımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-65
15.30 - 16.20 8 BDÜ001
Bilgisayar Destekli Üretim
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-51
MRP403
İşletme Yönetim ve İmalat Kontrolü
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-65
MRP401
Makine Elemanları II
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MRP402
Hacim Kalıp Tasarımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-65
16.30 - 17.20 9 BDÜ001
Bilgisayar Destekli Üretim
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. MEHMET AKİF KARATAŞER
A-51
MRP403
İşletme Yönetim ve İmalat Kontrolü
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
B-65
MRP401
Makine Elemanları II
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MRP402
Hacim Kalıp Tasarımı
Teknik Bil. M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-65