1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 MAT101
Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-70
BİT001
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-50
TKR101
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MRP101
Temel İmalat İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A-01 Makine Atölyesi
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Okutman FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
09.30 - 10.20 2 MAT101
Matematik I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. DİLŞAT UNAKITAN
B-70
BİT001
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Erhan KAHYA
A-50
TKR101
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MRP101
Temel İmalat İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A-01 Makine Atölyesi
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Okutman FAHRİYE KULOĞLU AKPINAR
Uzaktan Eğitim 1
10.30 - 11.20 3 TKR101
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MRP101
Temel İmalat İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A-01 Makine Atölyesi
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Okutman NURTEKİN CURA
Uzaktan Eğitim 2
11.30 - 12.20 4 TKR101
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MRP101
Temel İmalat İşlemleri
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğretmen HÜSEYİN METİNER
A-01 Makine Atölyesi
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Okutman NURTEKİN CURA
Uzaktan Eğitim 2
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-70
TKR101
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MRP102
Malzeme Teknolojisi I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
A-12
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Okutman TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
14.30 - 15.20 7 FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-70
TKR101
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MRP102
Malzeme Teknolojisi I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
A-12
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Okutman TURAY YAYLA
Uzaktan Eğitim 4
15.30 - 16.20 8 FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-70
TKR101
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36
MRP102
Malzeme Teknolojisi I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Mehmet Akif KARATAŞER
A-12
16.30 - 17.20 9 FİZ004
Fizik
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-70
TKR101
Teknik Resim I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. YUNUS GÜVEN
A-36

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 BDT004
Bilgisayar Destekli Tasarım
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MRP303
Aparat Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
09.30 - 10.20 2 BDT004
Bilgisayar Destekli Tasarım
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MRP303
Aparat Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
MRP306
Mekanizma Tekniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-70
10.30 - 11.20 3 BDT004
Bilgisayar Destekli Tasarım
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MRP303
Aparat Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
MRP306
Mekanizma Tekniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-70
11.30 - 12.20 4 BDT004
Bilgisayar Destekli Tasarım
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MRP303
Aparat Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Yrd. Doç. Dr. ATİLA BABACAN
A1 Hidrolik Pinomatik Labaratuarı
MRP306
Mekanizma Tekniği
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-70
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 MRP301
Makine Elemanları I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MRP304
Fabrika Organizasyon
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
A-12
MRP302
Makine Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MRP305
Sac Metal Kalıp Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-70
14.30 - 15.20 7 MRP301
Makine Elemanları I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MRP304
Fabrika Organizasyon
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
A-12
MRP302
Makine Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MRP305
Sac Metal Kalıp Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-70
15.30 - 16.20 8 MRP301
Makine Elemanları I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MRP304
Fabrika Organizasyon
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Yrd. Doç. Dr. SERAP AKDEMİR
A-12
MRP302
Makine Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MRP305
Sac Metal Kalıp Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-70
16.30 - 17.20 9 MRP301
Makine Elemanları I
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HAKAN MUTLU
B-42
MRP302
Makine Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. Dr. Serkan TUĞ
A-51
MRP305
Sac Metal Kalıp Tasarımı
Teknik Bilimler M.Y.O.-Mak.Res.Kons.
Öğr. Gör. HATİCE ŞİMŞEK
B-70